Menu Zamknij

Płyty perforowane w rowach

Płyty perforowane w rowach

System płyt perforowanych firmy PUSZ zapobiega w rowach przedostawaniu się zwierząt w kierunku drogi. Dostępny jest w dwóch wariantach:

I Wariant:

Składa się z laminatowych płyt z otworami przesłoniętymi siatką o oczkach 5×5 mm oraz systemu słupków i innych elementów wzmacniających.

II Wariant:

Składa się z wzmocnionej kraty laminatowej przesłoniętej siatką o oczkach 5×5 oraz systemu słupków i innych elementów wzmacniających.

Dzięki temu rozwiązaniu woda w rowie może swobodnie przepływać, natomiast zwierzęta zostaną zatrzymane i nie przejdą w stronę drogi.

Zalety

  • Rozwiązanie jest uniwersalne i może być dostosowane właściwie do każdego rowu bez względu na jego wielkość. W małych rowach można zastosować tylko jedną płytę, w większych dwie, cztery czy sześć.
  • Dodatkową zaletą systemu jest możliwości wyprodukowania konstrukcji, która będzie uchylna. Uchylne płyty pozwalają na łatwiejszą czyszczenie i konserwację systemu.
  • Laminat jest materiałem, który łatwo przycinać, przewiercać. Łatwo jest więc dostosować się do zmiennych warunków na miejscu instalacji.
  • Laminat jest materiałem, który nie cieszy się popularnością wśród „złomiarzy”, nie koroduje oraz charakteryzuje się dużą wytrzymałością.
  • System można dodatkowo połączyć z kładką (czyli żabim mostkiem) oraz płotkami naprowadzającymi firmy PUSZ.